آجر محصول تولید شده


از طبیعت خالق و منطبق بر طبیعت مخلوق، یکی از قدیمی ترین کالاهای مهندسی ساخت بشر می باشد و هنگامی که هنر صنعتگران ایرانی با آن آمیخته میگردد ، آجرهای نما به عنوان اولین انتخاب در زیباسازی نمای ساختمان خودنمایی میکنند. در صنعت آجرنما، شرکت آجرنما امیری با توکل به خدا و شعار "کیفیت، رمز موفقیت است"، فعالیت خود را از سال 1375 آغاز نمود و در حال حاضر علاوه بر استفاده از پیشرفته ترین خطوط تولید و تجهیزات به روز با سرمایه عظیمی از منابع انسانی حرفه ای و علاقه مند به حرفه خود به عنوان یک مجموعه پیشرو در صنعت تولید آجرنما در سطح کشور قلمداد میگردد. میتوان مدعی شد که امروزه ، آجرنما امیری طیف رنگی از آجرهای نما از سفید تا مشکی را با بهترین کیفیت تولید و به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می کند. از طرفی با اجرای طرح توسعه کارخانه در سال 1395 و ایجاد فضاهای مناسب ، تولید انواع آجرهای سنتی و دکوراتیو با طرح های متنوع در رنگ بندی ها و سایزهای مختلف آغاز گردیده است تا هنر معماری اصیل ایرانی به گونه ای دلنواز زیبایی خود را در آجر به نمایش بگذارد.


کیفیت محوری


که یکی از ارکان مهم محصولات تولیدی شرکت می باشد ، به طور کامل توسط واحد کنترل کیفیت کارخانه پایش می گردد و در سطوح بالاتر، به بهبود مستمر فرآیندها می انجامد. همچنین حضور جناب آقای دکتر محمد امیری در کمیته تدوین استاندارد ملی 18886، مربوط به آجر نسوز و انتخاب ایشان به عنوان مدیر نمونه کنترل کیفیت استان ، گواه دیگری از پویایی و تاکید بر کیفیت در این واحد تولیدی می باشد. بخش طرح و توسعه این مجــــــمـوعه نیز با در نظر گرفتن نیازهای اعلام شده از طرف مدیریت ، همواره ارائه دهنده ی راهکارها و ترکیبات نوین جهت بهبود کیفیت یا تولید محصولات جدید می باشد. چنانکه تولید نسل جدید نانوآجرهای نما ، ارائه مقالات در کنفرانس های داخلی و بین المللی معتبر، تولید آجرهای نما و نسوز مشکی برای اولین بار در سطح کشور در قالب طرح صنعتی ثبت شده و همچنین حضور دانشجویان تحت عنوان واحدهای کارآموزی یا پروژه در کارخانه ،گویای چشم انداز تولید پژوهش محور این شرکت می باشد. در حال حاضر محصولات این شرکت علاوه بر پوشش دهی بازارهای داخلی ، با توجه به دارا بودن استانداردهای لازم ، به کشورهای خارجی نیز صادر می گردد.مدیریت محترم کارخانه آجرنما امیری

جناب آقای غفار امیری


مدیریت و صاحب امتیاز کارخانه ، آقای غفار امیری ، متولد 1319، ضمن سابقه موفق در تولید ، سوابق طولانی و درخشان تدریس در آموزش و پرورش ، نشر و توزیع کتاب را در کارنامه خود دا رند.


ایشان در سن 70 سالکی موفق به اخذ مدرک کارشناسی ارشد در رشته تاریخ اسلام شدند و همچنان تحصیل علم تا عالی ترین مدارج علمی را در الویت خود دارند. آقای امیری رمز موفقیت خود را در توکل به خدا ، صداقت ، پشتکار و فعالیت مداوم می دانند.

درود و خدا قوت بر همه تلاشگران ایران عزیز و به امید سرافزاری ایرانی هرچه آبادتر