درباره ما

شناسه ملی استاندارد
8614071868

آجرنما امیری  با توکل به خدا و شعار   کیفیت رمز موفقیت است    فعالیت خود را از سال 1375 آغاز نمود و در حال حاضر علاوه بر استفاده از تجهیزات به روز، با سرمایه عظیمی از منابع انسانی حرفه ‏ای و علاقمند به حرفه خود به عنوان یک مجموعه پیشرو در صنعت تولید آجرنما در سطح کشور قلمداد می ‏گردد.

ارائه نسل جدید نانو آجرهای نما، انتشار مقالات در کنفرانس ‏های معتبر بین‏ المللی، تولید آجرهای نما و نسوز مشکی برای اولین بار در سطح کشور در قالب طرح صنعتی ثبت شده و حضور آقای دکتر محمد امیری به عنوان رییس کمیته تدوین استاندارد ملی شماره 7 (تخصصی ‏ترین استاندارد مربوط به آجرهای نما) و استاندارد ملی شماره 18886 مربوط به آجر نسوز و انتخاب ایشان به عنوان مدیر نمونه کنترل کیفیت استان گواهی مبنی بر چشم‏ انداز پژوهش‏ محوری در این واحد تولیدی می‏ باشد.

مدیریت و صاحب امتیاز كارخانه، آقای غفار امیری متولد 1319، ضمن سابقه موفق در تولید، سوابق طولانی و درخشان تدریس در آموزش و پرورش، نشر و توزیع كتاب در سال های دور را در كارنامه خود دارند. ایشان در سن 70 سالگی موفق به اخذ مدرک كارشناسی ارشد در رشته تاریخ اسلام شدند و همچنان تحصیل علم تا عالیترین مدارج علمی را در اولویت خود دارند. ایشان رمز موفقیت خود را در توكل به خدا، صداقت، پشتكار و فعالیت مداوم می دانند.

با توجه به سطح بالای کیفیت، تنوع زیاد و استاندارد‏ بودن سبد محصولات، در حال حاضر علاوه بر پوشش‏ دهی تقاضای بازار‏های داخلی، کالاهای تولیدی این شرکت به کشور های خارجی نیز صادر می‏ گردد.

درود و خدا قوت بر همه تلاشگران ایران عزیز و به امید سرافرازی ایرانی هرچه آبادتر

دستاوردهای شرکت آجرنما امیری

بخشی از گواهینامه ها و استانداردهای اخذ شده

با ما در ارتباط باشید

Amiri-Flag-Tall

  18000

  پروژه تحویل شده

  180

  نوع محصول متنوع

  70

  نماینده فعال در ایران

  ارتباط با ما

  دفتر مرکزی:

  استان البرز، کرج، سه راه رجایی شهر، ابتدای بلوار یادگار امام، ساختمان امیر

  کارخانه:

  استان مرکزی، زرندیه

  تلفن همراه:

  شماره تماس شبکه های اجتماعی:

  شبکه های اجتماعی: